Ürün Tasarım
Müşterilerimizin istek ve önerileri çerçevesinde eskiz çalışmaları yada var olan bir numunenin üzerinden yola çıkılarak seri üretime kadar olan süreçte tasarım ve kalıplama noktasında destek verilmektedir.
 
Proje Geliştirme
Tasarım; ürünün hem müşteri hem üretici gözünden memnuniyetler çerçevesinde kararlar verilerek şekil bulur. tasarlancak olan üründe bazen bir nokta bile çok şeyi değiştirebilir. Bu noktada konulduktan sonra tasarım imalata doğru yolculuğuna başlar.
 
Üretim
Üretime hazır olan kalıp, enjeksiyon bölümümüzde son teknoloji makina parkurumuzda ve tecrübeli uzman personelimizce üretimi yapılarak sevkiyata hazır duruma getirilir.
 
Zamanında Teslimat
Tasarım ve Üretim çalışmasında ortaya çıkan ürün ne kadar kaliteli olsada, müşterilerimizin siparişlerini istedikleri zamanda kendilerine teslim edilmesinin ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz.
 
     
  1981 yılında kurulan Merve Kalıp, 3D bilgisayar yazılımları ile ürünlerini tasarlamakta, proje geliştirme sürecinde 3D tasarım üzerinden uzman mühendislerimiz ve müşteri istek ve önerileri dikkate alınarak üretim aşamasına geçilmektedir.

Amacımız; Müşterilemizin örnek ürün parçalarından üretilen veya tasarım aşamasından ilk kez üretilen ürünlerin yüksek kalitede ve en düşük maliteyette olmasıdır.
 
Copyright 2013 Merve Kalıp, Tüm hakları saklıdır.